Naše vína

Co člověk to osobnost, co víno, to originál. Každý druh má svá specifika a dovede zaujmout a nadchnout něčím jiným. Ale co hlavně, každému jednoduše chutná něco jiného. Někdo to rád sladké, jiný zas o něco méně, chuťové pohárky jednotlivců umí být velmi rozmanité. Jelikož v našem vinařství máme opravdu široký sortiment vín, rozdělili jsme je do několika řad.

Věnuj vínu trpělivost a lásku, oplatí ti je svou sílou a chutí


 

Elegance s vysokou mírou kvality

Pokud patříte mezi příznivce elegantních vín, bude pro vás inspirací řada Ménage. Této řadě dominují vína suchá a polosuchá. Ale i ten, kdo má raději sladší, si v této řadě vín vybere své oblíbené. V menší míře se tu objevují i výběry z bobulí, ledová nebo slámová vína.

Představitel vín z vinařství DUFEK

Exklusivně pro V&D

Milovníky nejen přívlastkových vín uspokojí tato řada, která je plněna speciálně pro našeho nejvýznamnějšího obchodního partnera Vína&Destiláty – jednu z největších sítí vinoték v ČR.

Řada vín exluzivně pro V&D

Výjimečnost v hlavní roli

Svou neobyčejností překvapí řada Premium. V této řadě najdete vína zcela mimořádná, která splňují naše nejvyšší kritéria. Pouze nejkvalitnější hrozny se mohou stát součástí lahodných vín této řady. Odhodlání, nasazení, přísnost, to vše se do vín z řady Premium promítá.  

Řada Premium - nejkvalitnější vína Vinařství DUFEK

Na sudu záleží

Jako doplnění zmíněných řad Family, V&D a Premium přichází řada vín Barrique. Do této řady byly vytipovány šarže vín, které následně zrály v barrique sudech z Francie. Máte rádi vanilku, kávu a čokoládu? Vína s těmito tóny najdete právě zde.

Řada Barrique - pro nadšence

Je libo bublinky?

Sice to nebylo až tak snadné, ale nezapomněli jsme ani na vás, příznivce sektů. Jejich výroba spočívá v tradiční metodě kvašení v lahvích „Méthode tradittionale“. Patří sem jednodruhové sekty se zaměřením na kategorie s malým nebo žádným obsahem cukru.

Sekty DUFEK pro oslavy

Mimo uváděné řady vín, přinášíme na trh ještě řady termínové, tzn. vína vyráběná za určitým záměrem. Jsou to např. Svatomartinská vína, Valentýnská vína či Panenská sklizeň, v případě požadavku i BIO vína.

Sledujte nás na
Sledujte novinky e-mailem
a neunikne vám žádná aktualita
z našeho vinařství
  
Nejnovější fotografie
Kde nás najdete

Pod Sokolovnou 1185/17
Svatobořice - Mistřín 696 04


Ukázat na mapě

Vinařství:

tel.: + 420 603 275 655
e-mail: josef.dufek@vinarstvi-dufek.cz


Ubytování:

tel.: +420 604 452 983
e-mail: rezervace@vinarstvi-dufek.cz