Ocenění

Výsledky nesou ovoce


 

Jste soutěživí? My ano. A pyšníme se, máme totiž čím. Ačkoliv největší odměnou jsou pro nás naši spokojení klienti, hosté a návštěvníci našeho vinařství, pořádná medaile také není k zahození.

Dosažené výsledky ukazují na správný směr a koncepci. A to je důležité, je to přeci jen určitá forma prestiže. Vinařství za dobu, kdy je na trhu získává medaile v podstatě ze všech významných soutěží. Mezi nejvýznamnější patří rozhodně Valtické vinné trhy, Vinum Juvenale Brno, Vinoforum, Grand Prix Vinex, Vinařské Litoměřice, Mikulovské vinné trhy, Hustopečská pečeť nebo Král vín. Nelze opomenout získání ocenění - Šampion 43. VVT Valtice, 3x Šampion Vinařské Litoměřice.

Světová vína s duší Jižní Moravy


I za hranicemi o nás vědí

Nejen v naší domovině sklízíme úspěchy, ale vydali jsme se ukázat, co dovedeme i za hranice, kde se také pravidelně účastníme soutěží. Ze zahraničních bychom určitě zmínili Paříž, Londýn, San Francisko, Štrasburg, Brusel, Madrid, Monaco, Galicija Polsko, AWC Vídeň a jiné. Za zmínění jistě stojí úspěch na Vinných Trzích Pezinok - 3x Šampion, dále Muvina Prešov, Vitis Aurea Modra, Tirnavia, 2x Šampion Weinparade Poysdorf a další.

Rovněž jsme pravidelně v Salonu vín ČR, kde najdete výběr toho nejlepšího, co můžete u nás ochutnat. Za zmínku jistě stojí i naše umístění v knize „1000 vins du monde“ (1000 nejlepších vín planety), kam jsme se dostali již posedmé.


Sledujte nás na
Sledujte novinky e-mailem
a neunikne vám žádná aktualita
z našeho vinařství
  
Nejnovější fotografie
Kde nás najdete

Pod Sokolovnou 1185/17
Svatobořice - Mistřín 696 04


Ukázat na mapě

Vinařství:

tel.: + 420 603 275 655
e-mail: josef.dufek@vinarstvi-dufek.cz


Ubytování:

tel.: +420 731 444 288
e-mail: rezervace@vinarstvi-dufek.cz